1. Czy produkty oferowane w waszym e-sklepie są oryginalne? Czemu są takie tanie?

Tak, produkty oferowane w naszym sklepie są w 100% oryginalne.

Ceny są takie niskie, ponieważ chcemy aby każdy miał możliwość posiadania ekskluzywnego perfum lub wody toaletowej w najniższej cenie w Polsce. Pomimo tego jesteśmy hurtownią!

2. Skąd tak niskie ceny perfum?

„Dlaczego Wasze produkty są tak tanie?“ Bez wątpienia to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Jak to możliwe, że nasze ceny są często i o 70% niższe, niż w klasycznych perfumeriach, skoro mamy tych samych dostawców?

Odpowiedź jest bardzo prosta. W odróżnieniu od klasycznych perfumerii nasze marże są dużo niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, w centrach handlowych itp. Koszty wynajmu nawet tych najmniejszych sklepów są bardzo wysokie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne perfumerie, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców dzięki czemu uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu.

Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie. 

 

3. Ile trwa wysyłka ?

Jeśli mamy towar na stanie, wysyłamy go od razu po otrzymaniu płatności, jeśli towar nie jest na stanie czas realizacji wynosi 3 dni robocze.

 

4. Jakie formy płatności oferujecie ?

Pobranie kurierskie

Przelew bankowy

Product added to wishlist